fbpx

Nasze usługi

Oferta naszej firmy rozkłada się na 4 płaszczyzny.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

Daj się zauważyć na rynku! Stworzymy lub odświeżymy wizerunek Twojej firmy, opierając się o najwyższe standardy rynkowe. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest spójna identyfikacja wizualna. Najważniejszymi cechami są: unikalność oraz atrakcyjność dla klientów. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tak jak indywidualny jest charakter każdej firmy.
Strony www, social media

Strony www, social media

Strona internetowa jest wizytówką Twojej firmy. Z nami sprawisz, że Twoi Klienci będą nie będą chcieli z niech wychodzić. Zajmiemy się stworzeniem unikalnego serwisu www oraz utworzymy profesjonalne profile na FB, G+ oraz Twitter. Obecność firmy na rynku to nie tylko lokalizacja. Niemniej ważne jest również zaistnienie w Internecie.
Projekt + druk

Projekt + druk

Zaprojektujemy oraz wydrukujemy szereg materiałów reklamowych. Unikalne logo, atrakcyjne wizytówki, skuteczne ulotki, zaproszenia, cenniki oraz wiele innych. Co ważne, kładziemy nacisk na to, aby projekty materiałów reklamowych były spójne z przyjętą identyfikacją wizualną. Raz wybrana kolorystyka oraz logo muszą być identyczne.
Event Marketing

Event Marketing

Zachęć nowych klientów podczas targów oraz wystaw. Zajmiemy się przygotowaniem oraz realizacją stoisk wystawowych. Zorganizujemy też imprezy firmowe i wyjazd firmowe.Dobra prezencja na targach lub wystawach zaowocuje nawiązaniem intratnej i długofalowej współpracy biznesowej. Kładziemy nacisk na to, aby przygotowane i zrealizowane przez nas stoiska idealnie odwzorowały zakres usług, świadczonych przez Twoją firmę.Dobrze zorganizowana impreza firmowa to taka, która pogłębi relacje między pracownikami oraz zostanie zapamiętana na długo.Pozytywne emocje z kolei poprawiają relację między pracownikami, dzięki czemu chętniej ze sobą współpracują i wspomagają w realizowaniu celów firmy.